آکادمی دکتر مهدی‌زاده

گروه برق و اتوماسیون دکتر مهدی زاده با بیش از ۱۵ سال تجربه تخصصی و عملی به عنوان مرجع برق و اتوماسیون در صنعت کشور فعالیت دارد , با بیش از ۱۵ سال تجربه تخصصی و عملی به عنوان مرجع برق و اتوماسیون در صنعت کشور فعالیت دارد و با هدف آموزش دوره‌های تخصصی در برق و اتوماسیون صنعتی به صورت کاملاً کاربردی و تخصصی فعالیت آموزشی خود را از سال 1396 آغاز کرده است.

teacher-training-thailand

در بحث آموزش آنچه برای این مجموعه حائز اهمیت است , یادگیری درست و آموزش علمی مباحث تخصصی برق با جدیدترین تکنیک های روز دنیا میباشد تا علاقمندان واقعی را به اهداف خود نزدیکتر کند و راهی باشد برای آیندگان تا در این مجموعه آنچه را از دوره آموزشی واقعی نیاز دارند کسب نمایند. نظیر این دوره ها در هیچ سایت و آموزشگاهی دیده نشده چرا که در اینجا شما پس از ورود در مبحث و دوره مورد نظر بگونه ای حرفه ای و خودکفا می شوید که نیاز به دوره هایی که بی هدف بوده و صرفا جهت درآمدزایی جمع آوری شده نخواهید داشت. هدف این مجموعه نیز تحویل نیروی کاملا حرفه ای و متخصص می‌باشد تا در ابتدا رضایت شخص شما را داشته باشیم و در نهایت نیروی کاملا متخصص به صنعت تحویل دهیم تا در هر نقطه از این کره خاکی بتواند با بهره گیری از این آموزش ها و ودوره ها نهایت استفاده را ببرد.

مهارت واقعی و درآمدزا تنها با کتاب خواندن و شرکت کردن در دوره هایی که مدرس آنها بدون تجربه و صرفا تئوریک بدنبال گرفتن هزینه های گزاف و مهمتر از آن نابود کردن زمان پر ارزش شماست بدست نخواهد آمد. شاید خیلی کوتاه و مقطعی افراد بتوانند چیزی کسب کنند اما مهم‌ترین چیز آموزش عمقی و تحلیلی برروی مباحث به همراه نشان دادن تجربه می باشد تا شما را بی نیاز کند بنابراین در انتخاب خود نهایت دقت را به خرج دهید.

تمامی این دوره‌ها و وبینار‌ها حاصل پانزده سال تجربه علمی و تخصصی دکتر مهیار مهدی‌زاده در ایران و سایر کشوره ای جهان می باشد و در حال حاضر این مباحث ارزشمند در این تیم جمع آوری گردیده با زحمات و تلاش های فراوان گردآوری شده و اکنون از دریچه این سایت در اختیار همگان قرار میگیرد تا افراد بتوانند با کمترین هزینه با هر کلاس و سطح کاری بتوانند حرفه ای شدن را از اینجا آغاز کنند.
برای رفع دغدغه مهندسین جوان برای ورود به بازار کار و پروژه نیز گام های اساسی توسط دکتر مهدی زاده در نظرگرفته شده تا این عزیزان به سطوح حرفه ای در برق و اتوماسیون دست یابند. کافیست همراه ما باشید این تیم تا انتها با شماست و مهندسانی که قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارند نیاز اساسی به یادگیری زبان تخصصی در برق دارند که میتوانند همزمان مباحث علمی و فنی مورد نظر را با زبان تخصصی برق آموزش ببینند, که این سبک از آموزش در جایی وجود ندارد.
گروه مهدی‌زاده با ارائه دوره های آموزشی و وبینارهای تخصصی زیر نظر دکتر مهدی زاده و اساتید صنعت، نسل جدیدی از دوره های علمی و کارگاهی مختص کارآموزان و مهندسین جهت ورود به بازار کار و به صورت حرفه ای تر جهت ورود به دنیای دنیای برق و اتوماسیون در کشور و خارج از کشور و یا افرادی که قصد مهاجرت را دارند بهترین گزینه در برق می باشد. همچنین همکاری با برترین شرکت‌ها در انجام پروژه هایشان در برق و اتوماسیون و هوشمند سازی سبب گردآوری رزومه بسیار کارآمد در مشاوره طراحی اجرا و تامین تجهیزات برق و اتوماسیون دکتر مهدی زاده گردیده است. از دیگر خدمات این مجموعه تامین تجهیزات برق و اتوماسیون در برندهای خارجی و نمایندگی رسمی برندهای داخلی همراه با خدمات فنی پشتیبانی و گارانتی می باشد.

دسته بندی مطالب آموزشی رایگان

آموزش مدارهای الکترونیک

آموزش مدارهای الکترونیک

آموزش مدارهای الکترونیک

آموزش مدارهای الکترونیک

آموزش مدارهای الکترونیک

آموزش مدارهای الکترونیک

آموزش مدارهای الکترونیک

آموزش مدارهای الکترونیک

آموزش مدارهای الکترونیک

آموزش مدارهای الکترونیک

تیم بازرگانی گروه مهدی‌زاده سعی دارد که قبل از ارائه تجهیزات برق و اتوماسیون، تجهیزات کنترلی، تجهیزات هوشمند و تجهیرات ابزار دقیق و غیره در برندهای مطرح دلتا , زیمنس و نیز برندهای داخلی قدرتمند بهترین مشاوره را به مشتریان عزیز ارائه دهد تا محصولی با کیفیت و دارای گارانتی و با صرفه اقتصادی را معرفی نماید.
دوستانی که نیاز به مشاوره و معرفی کتاب‌های برق و اتوماسیون دارند نیز می توانند کتابهای دکتر مهدی زاده در آموزش پی ال سی دلتا, آموزش درایو, آموزش سنسورها, آموزش HMI و همچنین سایر کتاب‌های فنی را از این مجموعه با کمترین قیمت تهیه نمایند. یکی از مهمترین قسمتها در رزومه دکتر مهدی‌زاده انجام پروژه‌های حرفه ای متعدد در جاهای مختلف در سازمانها و اماکن متعدد می باشد که در زمینه های برق و اتوماسیون, هوشمندشازی مانتیورینگ, کالیبره, ارتینگ و صاعقه گیر, طراح و مونتاژ حرفه ای تابلو برق, تابلو توزیع و غیره انجام گرفته است و این تجربیات در اختیار شما قرار میگیرد.
در بخش آکادمی سعی داریم تا مطالب ارزشمند و فیلم های آموزشی مفید در اختیار همراهان این سایت قرار گیرد تابتوانند بدون صرف هزینه مباحث را آموخته و از تکنیک ها و تجارب بهرمند شوند. شما میتوانید با عضویت در این سایت در بخش ثبت نام, عضوی از این خانواده شوید تا بر دانش خود بیافزایید و بتوانید جدیدترین مباحث علمی و فنی در برق و را باصرف کمترین هزینه بیاموزید .لازم به ذکر است بخشی از هزینه های دوره های آموزشی در جهت امور خیریه اخصاص میابد.

جدیدترین دوره‌های آموزشی آکادمی

200 هزارتومان

دوره آموزش PLC – چهار

شرکت سامان مدار پارس به لطف خداوند و بهره مندی از همکاری متخصصان جوان توانسته است محصولات و خدمات خود را به سازمان ها، دانشگاه ها و شرکت های متعددی ارائه دهد که به تعدادی از آنها اشاره می شود.

مشاهده جزییات

« » صفحه 1 / 2

جهت ایجاد اعتماد و اطمینان برای همه مخاطبان این مجموعه رزومه علمی و تخصصی دکتر مهدی زاده در اینجا قرار داده شده تا معیاری برای سنجش و انتخاب درست در آموزش, مشاوره و تامین قطعات باشد. به لطف پروردگار یکتا و اعتماد همکاران و مهندسین عزیز انگیزه و همت این مجموعه هر روز بیش از پیش با پشتکاری فراوان در این جهت ادامه دارد تا جدیدترین بسترهای فروش آنلاین در آموزش مشاوره و اجرای پروژه و تامین تجهیزات برق و اتوماسیون را در محیطی امن فراهم آوریم.
تا به امروز نهایت تلاش خود را کرده ایم تا صادقانه و با روشهای درست و علمی ثابت شده در برترین آکادمی ها و تجربه های خود در پروژه های کوچک و بزرگ هر آنچه یک فرد نیاز دارد تا در تواند در برق و اتوماسیون بیاموزد بصورت مفید و کاربردی با کمترین هزینه ارائه دهیم تا برای علاقمندان واقعی قابل دسترسی باشد شما دوست عزیز که بدنبال ارتقا سطح فنی و علمی خود در برق و اتوماسیون هستید و نیاز دارید تجهیزات مورد نیاز خود را با کمترین قیمت بصورت اصل و با گارانتی تهیه نمایید و نیز مشاوره طراحی و اجرای پروژه دارید حتما این مجموعه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

منوی اصلی